15 - 21 TEMMUZ ASTROLOJİ YORUMU

 

2019 yılı başında verdiğiniz Yeni Yıl kararlarını hatırlıyor musunuz? Ya da belki 5 Ocak'ta Oğlak güneş tutulması ile harekete geçen bazı dilekler? 17 Temmuz Çarşamba günü, Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile dileklerinizin bir bir gerçekleşmeye başladığına şahit olabilirsiniz. Bu hedeflerin gerçekte ne kadar hız kazandıklarını keşfettiğinizde şaşırabilirsiniz. Ve bu ilerlemeyi farkettiğinizde, hedeflerinize erişmek için gaza daha da sert bir şekilde basmak için motive olacaksınız. Tutulmalar gizli fırsatları ortaya çıkarabildiğinden mutlaka ama mutlaka etrafınıza dikkatlice bakın! Etkili bir kişi, yürütmekte olduğunuz bir projeyi desteklemek için istekli olabilir. Planlar, roket hızında hızlanabilir, bu yüzden ellerinizi direksiyonda ve gözlerinizi yolda tutun!

Bu hafta Venüs gezegeni üç ağır dış gezegenle temas halinde. İlk olarak, Venüs hassas Yengeç'te, duyguları normalden daha yumuşak kılıyor. Çarşamba günü, Oğlak'taki ciddi Satürn ile yüzleşiyor ve ardından Pazar günü “projektör” Pluto (ayrıca Oğlak'ta) ile karşı karşıya geliyor. Bu dinamik düellolar bize aynayı tutacaktır ve - uyarı - gördüğünüzü beğenmeyebilirsiniz. Ama parmağınızla karşı tarafı işaret etmeden önce içinize bakın! Çünkü karşıtlıklar bize değişikliğin BİZ ile başladığını hatırlatacak.

Salı gününün tutulmasının tüm ilerleyen ivmesi ve Venüs'ün karmaşık koreografisi ile bir şeyi hatırlamamız çok önemlidir: Merkür bu hafta retro hareketinde. Bu, HERHANGİ BİR ani hareket yapmanın tavsiye edilmediği bir dönemdir. 7 Temmuz'dan bu yana, Merkür dramatik Aslan'da retro yapıyor, bunun anlamı en istekli beyanlarını en iyi şekilde ifade etmeye mahkumsun demektir. Ancak Cuma günü, Merkür retronun geri kalan kısmını 31 Temmuz'a kadar Yengeç'te tamamlayacak. Sizin için doğru olanı bulmaya başladığınızda, şimdi herkesin hassas duygularını düşünmek zorunda kalacaksınız. Bunu doğru şekilde mi söyledim? Acaba kimseyi incitttim mi? Eyvah Eyvah. Özür dileme konuşmanızı hazırlayın, çünkü açıklamanızın, kabul edilmesi muhtemel olacaktır. Retronun bu bölümünü kullanmak en iyisi olabilir: eski arkadaşlarınızla ve ailenizle tekrar bir araya gelmek; plajda vakit geçirmek ya da sahilde çalışmak. Sonuçta yaz geldi, bu yüzden çevrimdışı modda kalmak ve ışınları emmek için bir bahaneniz var.

İnancınızı yüksek tutun, daha güzel günler ve yüksek sevgi geliyor!