13 - 19 MAYIS ASTROLOJİ YORUMU

 

Venüs ve Mars'ın bu Çarşamba günü burç değiştirmesi ile yoğun bir hafta geçecek. Ve Cumartesi günü  gerçekleşecek Akrep dolunayı ile birlikte tam bir bahar havası başlıyor! İlki, 15 Mayıs'ta Boğa burcunda ihaleyi açacak olan Venüs'tür. Zaten 20 Nisan'dan beri, Koç burcunda ilk adımlarını atmıştı. Kesinlikle eğlenceli, ama bu huzursuz enerji, herhangi birini veya herhangi bir şeyi aşağıya çekmeyi zorlaştıracak. Ancak üç hafta boyunca Boğa burcunda netlik sağlanacak. Şimdi hayal kurmayı bırakın ve "sadece kendiniz olun!" Tüm yeşil ışıkların yanması durumunda adımınızı atın ve tadını çıkarın! Venüs Boğa'da kendi evinde olmanın avantajını yaşatacak. Venüs döngüsü aynı zamanda paraya saygılı bir süreçtir. Lüks harcamalardan kaçınmalı ve kesenin ağzını sıkı tutmalısınız.

Bu Çarşamba gününün ilerleyen saatlerinde Mars, İkizler'den şefkatli ve evcil Yengeç burcuna geçiyor. Bu alçakgönüllü enerji dünyayı ele geçirebilir ve 1 Temmuz'a kadar kalplerde taht kurabilir. Ancak bu dönemde sular zaman zaman çalkantılı da olabilir. İnsanlar dikenli ve hassas olacaklar, ancak onları neyin rahatsız ettiği konusunda dürüst olmayabilirler. Fakat fırtına bulutları demleniyorsa, uzun süre havada kalmalarına izin vermeyin. Mümkünse, sorunu özel olarak çözmeye çalışın. Cesur Mars'ın Yengeç'in kabuğunu 1 Temmuz'a kadar işgal etmesiyle, etramızda güçlü kadınlar öne çıkacak. Yıldızı parlayacak olan bu güçlü kadınların yapacakları başarılı işlerin tohumlarını önümüzdeki haftalarda atacaklarını söyleyebiliriz.

Cumartesi günü, Akrep burcunda gerçekleşecek olan dolunay havayı gizem ile dolduracak. Bu günde, iç gözlem yapmak, kendimizi tanımak için vakit ayırmalıyız. Hatalarımız ile yüzleşirsek, ilerde daha hızlı adım atabiliriz. Kadınlar ve çocuklar ile ilgili temaları işleyecek olan bu gezegen hareketi, bu konularda olumlu gelişmeleri bize müjdeleyecek. Aynı zamanda sosyal medya ve sosyal medya devleri ile ilgili konuları da gündemimize getirecek.  

İnancınızı yüksek tutun, daha güzel günler ve yüksek sevgi geliyor!