18 - 24 MART ASTROLOJİ YORUMU

 

Özgürlük, eşitlik ile birlikte var olabilir mi? Bu hafta gökyüzü evet diyor! 20 Mart Çarşamba günü, 1 aylık Koç'un sezonu başlıyor. Bu bize öz-yetkilendirme gücünü hatırlatacak. Hayat, şimdi ve 20 Nisan arasında sanatı taklit edecek. Herşey iyi ve güzel, ama bir şartla! Merkür hâlâ 28 Mart'a kadar geriye gidiyor ve bu durum pireyi deve yapacak, küçücük ya da basit bir sözü haftalarca süren tartışmalara çevirecek etkiye sahip olabilir. Bunu önlemek için, ham maddeyi Nisan ayı başlarına kadar saklayın. Koç sezonu "ilkler" zamanıdır, bu yüzden daha önce hiç yapmadığınız aktiviteleri denemek için kendinize bir şans tanıyın. Garip hisler geçtikten sonra, bir dinamizm duygusu hissedeceksiniz. Koç, korkusuz ve mücadeleci bir burç olduğundan, topluluğunuzda veya dünyadaki adalet için mücadeleyi yönetebilir.

Perşembe günkü gökyüzü hareketleri bazı gerekli kontrolleri ve dengeleri getirecek. 21 Mart aynı zamanda ekinokstur; hem gündüz hem de gecenin eşit uzunlukta olduğu bir andır. Ve 1981'den beri ilk defa, ekinoks dolunay ile birlikte geldi. Bahar'ın ilk günü. Bu, dünyadaki dengeye olan ihtiyacımızı vurgulamak için tek başına yeterli, ancak etkisinin iki katına çıkması, bunun Terazi'deki bir süpermen olduğu gerçeğidir. Zodyak’ın barış ve uyum simgesi. Ama bekleyin, dahası var! 2019'da Terazi'de iki ardışık dolunay var, bu da 19 Nisan'da evrensel sevgi, işbirliği ve denge çağrısının tekrarlanacağı anlamına gelir. 19 Nisan'daki bu etkiyi nasıl kullanmalı? Ortaklığın ve uyumun gücünü benimseyerek nerede gelişebilirsiniz?

Yine de maksimum takdir yetkisi kullanmak için bir tarih olarak Perşembe gününe dikkat! Kozmik yardımcılar Venüs ve Mars, gergin bir kare açı (90 derecelik) yapacak. 1 Mart'tan beri Kova burcunda seyrini sürdüren barışçıl Venüs yumuşatıcı Kova'nın kenarı sayesinde, aslında tekneyi sallamaktan ziyade bir olmaya daha eğilimli bir enerji çıkartacak. Ancak, alçakgönüllü Mars, etik değerlerimizin zor olduğunu hissettiğimizde içimizdeki öfkeyi ortaya çıkaran değer odaklı Boğa'da olacak. Bu sebeple, Perşembe günü birilerini patlamış halde bulup şok olabilirsiniz! Bu mücadeleci kozmik enerji sınırları zorlarken, tüm geri bildirimler yapıcı olmalı, aynı anda sadece bir kişi konuşmalı ve kesinlikle kişisel saldırı yapılmamalıdır. Sakinliğimizi korumakta fayda var.

İnancınızı yüksek tutun, daha güzel günler ve yüksek sevgi geliyor!